Opiekun SU - Kinga Łajdecka

Przewodniczący - Julia Górska

Zastepca - Zuzanna Stanisławska

PRZEPROWADZONE AKCJE W I półroczu 2021/2022

Samorząd Uczniowski w pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022 zorganizował apel z okazji Dnia Nauczyciela. Podczas przerw urozmaicał uczniom czas puszczając  piosenki oraz wspólnie tańcząc belgijkę. Został wprowadzony  szczęśliwy numerek, dzięki któremu wybrany uczeń był zwolniony z niezapowiedzianych kartkówek i pytania.Samorząd zaproponował  dni bez pytania dla przebranych uczniów z okazji Dnia chłopaka, Dzień pidżamy, Dzień życzliwości co spotkało się z dużym zainteresowaniem i radością wśród uczniów. Zostały zorganizowane  Mikołajki w klasach 1-3  podczas których uczniowie otrzymali pyszne słodkości.  W ostatnie dni  przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie nie zapomnieli o podopiecznych Hospicjum im.św.Jana Pawła II w Koninie, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli pacjentom własnoręczne, przepiękne kartki  świąteczne. Uczniowie zangażowali się również  w zbiórkę żywności w ramach akcji "Nie Marnuj żywności".

Samorząd Uczniowski     Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski