Dziewczęta z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce w Igrzyskach Młodziezy Szkolnej Miasta Konina

oraz drugie miejsce w Igrzyskach Młodzieży szkolnej rejonu konińskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT                      UNIHOKEJ DZIEWCZĄT

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT  UNIHOKEJ DZIEWCZĄT  UNIHOKEJ DZIEWCZĄT

Mateusz Kasprzak z 4b zdobył II miejsce (pierwszego nie przyznano) w kategorii klas 4-6

w 41. Jesiennych Spotkaniach Recytatorów w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

JESIENNE SPOTKANIA RECYTATORÓW           JESIENNE SPOTKANIA RECYTATORÓW

W środę 12 października uczennice naszej szkoły brały udział w finale wojewódzkim XXIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt, które odbyły sie w Poznaniu. Na 38 drużyn zajęły szóste miejsce. Dziewczyny w składzie: Julia Molenda, Nina Pipchenko, Natasza Wojtyra, Weronika Jaskulska, Victoria Pohorielowa, Zlata Smirnowa i Paulina Żarnecka spisały się na "szóstkę". GRATULUJEMY!

Biegi sztafetowe                Biegi sztafetowe                 Biegi sztafetowe

Biegi sztafetowe                    Biegi sztafetowe                                        Biegi sztafetowe

We wtorek 4 października nasi uczniowie wywalczyli drugie miejsce w unihokeju chłopców (rocznik 2010 i młodsi) w kategorii Igrzysk Dzieci. Brawo chłopaki! Jesteśmy z Was dumni!

Dziś uczennice naszej szkoły walczyły dzielnie w zawodach sportowych i zdobyły pierwsze miejsce w unihokeju dziewcząt (rocznik 2008 i 2009) w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!