Escape Room z zagadkami o charakterze proekologicznym to super pomysł na świetną zabawą, dzięki której zdobywamy wiedzę z zakresu ochrony środowiska, a także sposób na nabywania nowych umiejętności.

 

Dzień Ziemi  Dzień Ziemi  Dzień Ziemi  Dzień Ziemi  Dzień Ziemi   Dzień Ziemi   Dzień Ziemi   Dzień Ziemi Dzień Ziemi w escape room Dzień Ziemi w escape room Dzień Ziemi w escape room  Dzień Ziemi w escape room Dzień Ziemi w escape room
 
Obejrzyj krótką relację z jednego escape room

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji dotyczącej kształtowania nawyków zdrowego odżywiania się, aktywnego sportowego stylu życia oraz promowania zdrowej żywności. Klasy wykazały się dużą kreatywnością przynosząc zdrowe drugie śniadanie do szkoły. Akcji towarzyszyły pogadanki na temat zdrowego odżywiania oraz właściwości odżywczych owoców i warzyw przeprowadzone przez wychowawców klas. Mamy nadzieję, że hasło szkolnej akcji będzie mottem w życiu naszych uczniów oraz ich domowników.

 

Zdrowe śniadanie   Zdrowe śniadanie   Zdrowe śniadanie   Zdrowe śniadanie

Składamy serdeczne podziękowania WSZYSTKIM, którzy uczestniczyli w warsztatach. Wasza kreatywność i zaangażowanie w wykonanie ozdób świątecznych zasługują na uznanie. BRAWO WY:)
Wychowawcy świetlicy 
Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocneWarsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne Warsztaty wielkanocne 
 
 
Drodzy uczniowie, jak zawsze świetnie się spisaliście. Za zebrane talenciaki otrzymaliśmy:
dla klas I-III – kodeks dobrego zachowania w klasie; to zestaw dwóch pomocy edukacyjnych do zabawy i nauki z wychowawcą klasy; również do wykorzystania przez klasy starsze;
dla klas IV-VIII – pomysł na zajęcia z wychowawcą; to pakiet pięciu prezentacji multimedialnych, które dotyczą funkcjonowania dzieci i młodzieży we współczesnym świecie;
dla dzieci przebywających w świetlicy szkolnej i na lekcje wfu – mata tarcza z punktacją; to szkolny klasyk, który sprawia mnóstwo radości w doskonaleniu umiejętności rzucania do celu różnymi przedmiotami.
 
 Talenciaki Talenciaki Talenciaki Talenciaki Talenciaki Talenciaki
 
 

      FB >>> 

 

W ramach edukacji kulturowej nauczycielki języka angielskiego zorganizowały w naszej szkole konkurs zatytułowany "The funniest Jack-o’-lantern" - konkurs na najzabawniejszy lampion halloweenowy z dyni. W konkursie wzięło udział wielu uczniów z klas 4-8. Pomysły uczestników konkursu zachwyciły zarówno nauczycieli jak i pozostałych uczniów.

Wyniki konkursu już niebawem! 

Od 2013 roku organizowany jest w naszej szkole piknik "Kartofelek". Jest to wspaniała okazja do wspólnej zabawy całej społeczności szkolnej. Warto przypomnieć, że pomysłodawcą tej imprezy jest nasza Pani wicedyrektor. Jak co roku super bawimy się podczas licznych konkursów, popisów tanecznych, zawodów sportowych, konkursów sprawnościowych oraz zabaw wymagających wyobraźni i twórczej inwencji. Uwieńczeniem tak wspaniałego dnia są pieczone w ognisku ziemniaki, grochówka i kiełbaski, które zjadamy z apetytem! 

 

 Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek

Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek

Kartofelek  Kartofelek  

Nasza szkoła, jak co roku, przystąpiła do akcji sprzątania świata. Uczniowie z wielką ochotą biorą udział w tej akcji, ponieważ wiedzą, że to sprzyja ochronie środowiska i w ten sposób dbają o swoją planetę.“Sprzątanie Świata” to międzynarodowa akcja ekologiczna, odbywająca się co roku w trzecią sobotę września.

Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata