FB >>> 

 

W ramach edukacji kulturowej nauczycielki języka angielskiego zorganizowały w naszej szkole konkurs zatytułowany "The funniest Jack-o’-lantern" - konkurs na najzabawniejszy lampion halloweenowy z dyni. W konkursie wzięło udział wielu uczniów z klas 4-8. Pomysły uczestników konkursu zachwyciły zarówno nauczycieli jak i pozostałych uczniów.

Wyniki konkursu już niebawem! 

Od 2013 roku organizowany jest w naszej szkole piknik "Kartofelek". Jest to wspaniała okazja do wspólnej zabawy całej społeczności szkolnej. Warto przypomnieć, że pomysłodawcą tej imprezy jest nasza Pani wicedyrektor. Jak co roku super bawimy się podczas licznych konkursów, popisów tanecznych, zawodów sportowych, konkursów sprawnościowych oraz zabaw wymagających wyobraźni i twórczej inwencji. Uwieńczeniem tak wspaniałego dnia są pieczone w ognisku ziemniaki, grochówka i kiełbaski, które zjadamy z apetytem! 

 

 Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek

Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek  Kartofelek

Kartofelek  Kartofelek  

Nasza szkoła, jak co roku, przystąpiła do akcji sprzątania świata. Uczniowie z wielką ochotą biorą udział w tej akcji, ponieważ wiedzą, że to sprzyja ochronie środowiska i w ten sposób dbają o swoją planetę.“Sprzątanie Świata” to międzynarodowa akcja ekologiczna, odbywająca się co roku w trzecią sobotę września.

Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata  Sprzaąanie świata