W ubiegły czwartek 5 października uczniowie z klasy 7a/s i 8a wzięli udział w Kongresie Edukacyjnym podsumowującym i upowszechniającym rezultaty projektu "Szkoła Naszych Marzeń - Jak nie być samotnym w szkole?", który odbył się w auli Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. Podczas wydarzenia uczniowie mieli okazję wysłuchać interesujących wykładów, a następnie wzięli udział w inspirujących warsztatach.

Z okazji sobotniego Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień w krawacie / marynarce. Na wszystkich uczniów ubranych w odpowiednie stroje czekała nagroda w postaci dnia bez pytania :)

W październiku odbyła się w naszej szkole dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopca. Impreza została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W dyskotece wzięły udział klasy 4-8. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili!

DYSKOTEKA  DYSKOTEKA  DYSKOTEKA

Słodkie poniedziałki organizowane przez nasz Samorząd Uczniowski stały się już naszą tradycją! W każdy poniedziałek w naszej szkole można skosztować pysznych ciast i babeczek pieczonych przez naszych uczniów i ich rodziców. Taki poniedziałek to miły początek tygodnia dla wszystkich (-:

SŁODKIE PONIEDZIAŁKI  SŁODKIE PONIEDZIAŁKI

Wyjątkowe życzenia z okazji Dnia Kobiet przygotowane przez naszych chłopców z SP 6! Zapraszamy do obejrzenia!

Najlepsze życzenia dla wszystkich mężczyzn od dziewczyn z naszej szkoły!Musicie to zobaczyć!

14 lutego świętowaliśmy w naszej szkole Walentynki. W tym dniu w szkole działała poczta walentynkowa, a na korytarzach królował czerwony kolor, serduszka i uśmiechy.

WALENTYNKI  WALENTYNKI  WALENTYNKI  WALENTYNKI  WALENTYNKI

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj ze swoją pomocnicą. Każdy uczeń dostał od niego słodki upominek.

MIKOŁAJKI        MIKOŁAJKI          MIKOŁAJKI

Drodzy uczniowie, ogólnopolska akcja zakończona. Jak zawsze spisaliście się na medal:) Dla Was i Pani Anny Kornalskiej podziękowania od Towarzystwa Nasz Dom.
1Scan0001