21 kwietnia 2023 r. na Stadionie Lekkoatletycznym Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, odbyły się zawody Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej, w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2008-2009). W rywalizacji wzięły udział 4 reprezentacje szkolne dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców. Najlepsze zespoły w klasyfikacji drużynowej oraz medaliści konkurencji indywidualnych zapewnili sobie awans do zawodów szczebla strefowego.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta z naszej szkoły zdobyły 3 miejsce, a chłopcy uplasowali sie na piątym miejscu.

W klasyfikacji indywidualnej w biegu na 100 metrów 3 miejsce zajęła Smirnowa Zlata, a 6 miejsce Juzala Oskar; w biegu na 300 metrów 3 miejsce zajęła Wojtyra Natasza, a 4 miejsce Woźniak Dawid; w biegu na 80 metrów przez płotki 1 miejsce zajęła Nowakowska Nikola, a w biegu na 110 metrów przez płotki 2 miejsce zajął Nijakowski Kornel; w biegu na 300 metrów przez płotki 3 miejsce zajęła Żarnecka Paulina i Zawadzki Oliwier; w biegu na 600 metrów 5 miejsce zajęła Pipchenko Nina, a 2 miejsce zajął Kłodawski Fabian; w biegu na 1000 metrów 3 miejsce zajął Kałużny Patryk; w skoku w dal 6 miejsce zajęła Beliuha Veronika, a 11 miejsce zajął Harbuz Danylo; w rzucie oszczepem 2 miejsce zajęła Stopkina Nadia, a 3 miejsce zajął Hańczewski Kacper; w pchnięciu kulą 4 miejsce zajęła Woźniak Jessica, a 6 miejsce zajął Kopeć Franciszek; w sztafecie 4 razy 400 metrów 3 miejsce zajęła sztafeta dziewcząt, a 5 miejsce sztafeta chłopców.