W słoneczne popołudnie 4 czerwca 2024 r. odbyło się wręczenie nagród XII edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Klas III – Super Kids i III edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas III - Mały Pitagoras.
Dyrektor szkoły Pan Grzegorz Jankowiak powitał wspaniałych uczestników konkursów, ich rodziców i nauczycieli ze szkół konińskich i powiatowych. Na uroczystości gościliśmy Panią Barbarę Nowak Głównego Specjalistę Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Koninie i Panią Małgorzatę Chybicką Menedżera Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. 
Patronat Honorowy konkursów:
Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu
Starosta Koniński
Prezydent Miasta Konina
Rektor Akademii Nauk Stosowanych
Wydawnictwo Macmillan Education
Patronat medialny – Meloradio Konin
 
                      Nagrodzeni w Małym Pitagorasie
I miejsce Oskar Skrzypczak SP6 Konin
II miejsce ex aequo Jan Michno i Weronika Sareło SP15 Konin
III miejsce Wojciech Sareło  SP15 Konin
W klasyfikacji grupowej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 15 z Konina.
 
          Super Kids 2024
                    LAUREACI
Zofia Markiewicz SP3 Konin
 
Maria Rossa SP6 Konin
 
Alicja Bajcar SP7 Konin
 
Wiktor Fabisiak SP6 Konin 

WYRÓŻNIENIE       

DYPLOM UZNANIA

Maja Białecka                                SP Licheń Stary

Igor Rusin                                         SP Licheń Stary

Weronika Lisiecka                          SP Licheń Stary

Lena Niezabitowska                         SP Stare Miasto

Helena Frysiak                             SP Stare Miasto

Laura Zbyszewska                            SP Stare Miasto

Maria Walczak                          SP Kawnice

Kuba Kopczyński                         SP Kawnice

Wiktor Orchowski                   SP Kawnice

Jan Kańkowski                          SP9 Konin

Michalina Sroczyńska            SP3 Konin

Teodor O' Sullivan                       SP9 Konin

Antoni Klepacki                       SP3 Konin

Daria Pyvovar                              SP9 Konin

Eryk Strzyżykowski                  SP6 Konin

Mateusz Robak                              SP1 Konin

Antek Janiak                       SP7 Konin

Michał Woźnicki                            SP3 Konin

Jan Błaszczyk                     SP8 Konin

Pola Kończak                                   SP15 Konin

Yasmine Benkahla                 SP9 Konin

Nathan Glanc                                  SP15 Konin

Oliwier Szubert                    SP9 Konin

 

Joanna Jucyk                        SP9 Konin

Nell Surdyk                             SP9 Konin

Bruno Symotiuk                       SP15 Konin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Przegląd Koniński link 
 LM link