Klasy IV-VIII - SP6 Konin

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 6 im.Romualda Traugutta w Koninie
Przejdź do treści

Klasy IV-VIII

Wydarzenia > Osiągnięcia > Osiągnięcia 2018/19
                

    OSIĄGNIĘCIA KLAS IV-VIII

                rok szkolny 2018/2019
         





Archiwum
sukcesów >>>

JĘZYK POLSKI


XVII POWIATOWY KONIŃSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
  "Mistrz Ortografii' 2019" im. Zofii Urbanowskiej

                                                                                                                                            Konin MDK 27.05.2019
          tytuł Mistrza Ortografii  - Bartek Ircha kl. IVb
                                                            (op. M. Libertowska)
                                                                                                                        


XXIV MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ RECYTATORSKI
                                       "Od Abrahama z Ur do Pawła z Tarsu"

                                                                                                                                            Konin MDK 17.05.2019
                         nagroda  - Liwia Kasprzak kl. VIa
                                                                                                                        


OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI "Wędrówką życie jest człowieka"

                                                                                                                                            Września 10.05.2019
                         II miejsce  - Liwia Kasprzak kl. VIa
                                                                                                                        Przegląd Koniński >>>


 27. MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa"

                                                                                                                         FINAŁ   GOK Strzałkowo 26.04.2019
                    Nagroda  - Liwia Kasprzak kl. VIa


 XIII MIĘDZYPOWIATOWY TURNIEJ RECYTATORSKI "Słowo za słowo"    FINAŁ

                                                                                                     MDK Słupca 14.03.2019

        laureatka nagrody 2. stopnia  - Liwia Kasprzak kl. VIa
                                                                                           Przegląd Koniński >>>




 XIII TURNIEJ RECYTATORSKI "Słowo za słowo"

                                                                               Eliminacje powiatowe  2.03.2019

    nagroda i zakwalifikowanie się do finału - Liwia Kasprzak kl. VIa





OGÓLNOPOLSKI KONKURS "Alfik Humanistyczny"

                                                                                                           styczeń 2019

     5 miejsce w województwie, bardzo dobry wynik -  Rodi Younes kl. VIIIb
     7 miejsce w województwie, bardzo dobry wynik - Cyprian Śledź kl. VII
    10 miejsce w województwie, bardzo dobry wynik - Zofia Świtek kl. VII

     7 miejsce w województwie,  dobry wynik - Maciej Bryl kl. V
    13 miejsce w województwie,  dobry wynik - Michał Hołody kl. VII

    21 miejsce w województwie - Zuzanna Stanisławska kl. IV
    25 miejsce w województwie - Błażej Zieleziński kl. VIII
    29 miejsce w województwie - Wiktoria Nowicka kl. V





 20. WIELKOPOLSKI KONKURS NA MONODRAM "Młodzi Koryfeusze"

                                                                                                             Kleczew  9.11.2018
            nagroda - Liwia Kasprzak



XXXVII Turniej Recytatorski Jesienne Spotkania Recytatorów
 
                                                                                                     MDK 19.10.2018 
               II miejsce  - Tymoteusz Grzeszkiewicz  
                                                                                                                            MDK >>> 
                                                                                                     Przegląd Koniński >>>




JĘZYK ANGIELSKI

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  "English Around the World"             

                                                                                                               SP 1 12.03.2019
               II miejsce  - Alicja Orłowska kl.V
                                 - Joanna Marczak
                                 - Julia Górska                             (opiekun- Katarzyna Winkiel)

Nasze uczennice z klas piątych osiągnęły sukces dzięki bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
a także dzięki współpracy. Udało im się wspólnie rozwiązać zadania konkursowe, które wymagały również
wiedzy o życiu i filmach Walt'a Disney'a.
                                                                                                       Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy !!
 


HISTORIA

KONKURS  MODN
"11 Listopada widziany oczami uczniów konińskich szkół"             25.10.2018

               II miejsce  - Roksana Baranowska
                                 - Piotr Dębowski
                                 - Paulina Ławniczak
                                 - Dominik Rachubiński
                                 - Rodi Younes                             (opiekun- Katarzyna Kubacik)



PRZYRODA


XXIV EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY O ŚRODKACH PSYCHOAKTYWNYCH klas IV-VI
        "Stawiam na życie bez uzależnień"

                                                                                        TOWARZYSTWO INICJATYW OBYWATELSKICH   4 IV 2019      

               w kategorii test:
                II miejsce - Dominik Kotwas

              w kategorii wiersz:
              wyróżnienie - Maria Janicka kl.VIb

                       


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "Młodzież zapobiega pożarom"

                                                                                          SP6  7.03.2019 
     klasy IV-VI     - Zofia Cieśla kl.Va
     klasy VII-VIII  - Rodi Younes kl.VIIIb

W/w uczniowie zakwalifikowali się do eliminacji miejskich.
Dziękujemy wszystkim uczniom i gratulujemy zwycięzcom.
                                                                                             Organizatorzy

                                                                                              Przegląd Koniński >>>



PLASTYKA

KONKURS PLASTYCZNY  "Najpiękniejsza kartka walentynkowa"         14II 2019r.   

             
             wyróżnienia  - Nikodem Kosmalski  kl. IVb
                                   - Anna Jędro  kl. IVb
                                   - Bruno Kosmalski kl.VIIb            


KONKURS  "Bożonarodzeniowy Anioł"                  I 2019r.
 

                   I miejsce - Wiktoria Nowicka  kl. Vb           
                   II miejsce - Zofia Cieśla  kl. Va
            III miejsce - Wanessa Ławniczak  kl. IVc
             wyróżnienia - Julia Górska  kl. Va
                                  - Oliwia Prusak  kl. IVb             


MUZYKA


XXXII REGIONALNY PRZEGLĄD SPOŁECZNYCH OGNISK MUZYCZNYCH

                                                                                                          Konin' 2019
                         wyróżnienie  - Liwia Kasprzak kl. VIa


                                                                                                                        

WYCHOWANIE FIZYCZNE

IV Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora Szkoły
 
                                                                                                   14.01.2019 
              I miejsce - Julia Górska z klasy Va/s
             II miejsce - Beata Burchart z klasy VIa/s
            III miejsce - Rodi Younes z klasy VIIIb


Piłka Ręczna Dziewcząt 
Igrzysk Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Miasta Konina
 
                                                                                                               21.11.2018 
              III miejsce


Drużynowy Badminton Dziewcząt i Chłopców 
Igrzysk Dzieci Miasta Konina 

                                                                   Hala Widowiskowo-Sportowa 09.11.2018 
              III miejsce

Skład:
Wanessa Lewandowska, Zofia Cieśla


Unihokej Chłopców Igrzysk Dzieci Miasta Konina
 
                                                                                         SP 9   08.10.2018 
              III miejsce 

Skład:
Mateusz Nijakowski, Szymon Napierała, Jakub Konstanciak,
Miłosz Larek, Igor Borowski, Mikołaj Marciniak, Daniel Wanat,
Szymon Zawierucha, Maksymilian Maliński, Oskar Pludra,
Tomasz Duchnowski


Unihokej Dziewcząt Igrzysk Dzieci Miasta Konina
 
                                                                                         SP 9   06.10.2018 
              I miejsce i awans do zawodów rejonowych

Skład:
Martyna Nowak, Alicja Małolepsza, Zofia Cieśla, Julia Ligenza,
Agnieszka Nowakowska, Julia Hanke, Joanna Sobczak,
Julia Górska, Ines Łoś, Katarzyna Hyża, Wiktoria Hundert,
Aleksandra Szymczak, Zofia Dominikowska


Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt 
Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Konina
 
                                                                             SP 15    05.10.2018 
              V miejsce

Skład:
Oliwia Jaśniak, Natasza Krupa, Wiktoria Święcichowska, Liwia Lizik


Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt i Chłopców 
Igrzysk Dzieci Miasta Konina 

                                                                             SP 3    02.10.2018 
              II miejsce i awans do zawodów rejonowych
                                                                  Kłodawa 6.11.2018
              V miejsce w zawodach rejonowych  

Skład:
Iga Pilarska, Wanessa Lewandowska


Ogólnopolski Turniej Młodzików - Podkowiańska Szabla 
        
                                                                                       PODKOWA LEŚNA  29.09.2018 
              13 miejsce  - Graupen Inez VIIa/s
              17 miejsce  - Pilarska Iga VIa/s

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt 
Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Konina 

                                                                             Park 700-lecia Konina 28.09.2018 
              II miejsce

Skład:
Wiktoria Święcichowska, Liwia Lizik, Natasza Krupa, Oliwia Jaśniak,
Paulina Ławniczak, Weronika Iwińska, Natalia Korcz, Wiktoria Sobieraj,
Julia Matuszczak, Gabriela  

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt 
Igrzysk Dzieci Miasta Konina 

                                                                                  Park 700-lecia Konina 28.09.2018 
              III miejsce

Skład:
Iga Pilarowska, Zofia Cieśla, Alicja Małolepsza, Joanna Sobczak,
Agnieszka Nowakowska, Martyna Nowak, Liwia Kasprzak,
Zofia Dominikowska, Ines Łoś, Wanessa Lewandowska

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Szabli - Kamionki   01.09.2018
 
              12 miejsce  - Graupen Inez 
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Romualda Traugutta w Koninie

ul. Kolejowa 2
62-510 Konin

tel. 63 243 77 89
     504 928 118
e-mail: sekretariat@sp6.konin.pl
Created with WebSite X5
SEKRETARZ SZKOŁY
mgr inż. Monika Blim
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Romualda Traugutta
w Koninie
ul. Kolejowa 2                     
62-510 Konin                                  
        
tel. 63 243 77 89  
     504 928 118
e-mail: sekretariat@sp6.konin.pl
Wróć do spisu treści