Klasy I-III 19-20 - SP6 Konin

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 6 im.Romualda Traugutta w Koninie
Przejdź do treści

Klasy I-III 19-20

Wydarzenia > Osiągnięcia > Osiągnięcia 2019/20
                
                      OSIĄGNIĘCIA KLAS I-III
                         
                                                 rok szkolny 2019/2020



Archiwum
sukcesów >>>



MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "Inspiracje ogrodem Zofii Urbanowskiej"

                                                                                                                                  17 XII 2019r.

                 laureatka  - Małgorzata Badowska kl. Ia (wych. L. Franczak)


XIII KONKURS RECYTATORSKI "Malowane wierszem"

                                                                                                                           9 XII 2019r.

               I miejsce   - Weronika Świtek kl. IIIb
                                 - Anna Markiewicz kl. Ia
                                 - Mateusz Kasprzak kl. Ib

               II miejsce   - Antonina Rakiewicz kl. IIa

              III miejsce  - Natalia Ambroziak kl. IIa

              wyróżnienia - Róża Jakubowska kl. Ia
                                    - Oliwia Bąkowska kl. IIb
                                    - Julia Stolarska kl. IIIa


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Anioł niejedno ma imię"

                                                                                                                           SP 9  5 XII 2019r.        >>>

                           III miejsce - Eryk Marciniak kl. Ib
                      wyróżnienie - Jakub Jędras kl. Ib


MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY  "Zagrożenia XXI wieku"  

                                                                                                         Urząd Miasta Konin 3XII 2019r.           

                nagrody - Antoni Tuszyński Ia         (wych. Leonarda Franczak)
                                - Bogusz Magierowski Ib  (wych. Grażyna Niestrawska)
                                - Antoni Chmielowski IIIb  (wych.Wioletta Głowacka)


MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI "Mój przyjaciel miś"

                                                                                                                                  25 XI 2019r.
klasy I


I miejsce         -Wiktoria Jasińska Ib

II miejsce        -
                       -
                       -
Karina Staniszewska Ia
Aron Younes Ia
Róża Jakubowska Ia

wyróżnienia   -
                       -
Edyta Konstanciak Ib
Maja Wszendybył Ia
klasy II



I miejsce         -
Marcel Kaczmarek IIa

III miejsce       -
Mateusz Dorawa IIa
klasy III


I miejsce         -
Maja Sobierajska IIIa

III miejsce       -
Dawid Nowakowski IIIa
Filip Kowalski IIIa

wyróżnienie   -
Gabriela Malesza IIIa





SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "NIE PAL"

                                                                                                                                     21 XI 2019r.           
NAGRODY
klasy Iklasy IIklasy III
Miłosz Markowski
Joanna Kowalska
Anna Markiewicz
Krystian Kulig
Róża Jakubowska
Aleksandra Górska
Dawid Karmowski
Mateusz Dorawa
Małgorzata Jankowiak
Lena Niemiec
Maja Sobierajska
Stanisław Wagner
Zuzanna Lech
Wiktoria Borowska
Hanna Graczyk
Kacper Gudaniec
Bogusz Magierowski
Eryk Marciniak
Gabriela Rybarczyk
Karolina Czajkowska
Joanna Krupa
Natalia Osowska
Julia Witkowska
Jakub Baszkiewicz
Anna Piskorz
Antoni Chmielowski
Bartosz Zawierucha



OTWARTY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ  Karate Kyokushin

                                                                                                                            Konin, 16 XI 2019r.           

    Bogusz Magierowski kl. Ib
                                         II miejsce  w kategorii  GRAPPLING   7 lat  
                                        III miejsce  w kategorii  KUMITE   7 lat
                        
                            



SZKOLNY KONKURS POEZJI "Literackim piórkiem o szkole"
z okazji 60-lecia szkoły

                                                                                                                                        X 2019r.           


VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ  Uechi-Ryu Karate-Do Okinawa

                                                                                                                                                   27 X 2019r.           
                            


    w konkurencji SUMO

          II miejsce  - Bogusz Magierowski kl. Ib
                            



SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Jesień"

                                                                                                                                       7 X 2019r.           

                            



SZKOLNY KONKURS "Najzabawniejszy strój postaci z bajki"

                                                                                                         7 X 2019r.           

               nagrody :
                             Michał Tomczak kl. Ib
                             Mateusz Kasprzak kl. Ib
                            Wiktoria Kuchciak kl. IIa

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Romualda Traugutta w Koninie

ul. Kolejowa 2
62-510 Konin

tel. 63 243 77 89
     504 928 118
e-mail: sekretariat@sp6.konin.pl
Created with WebSite X5
SEKRETARZ SZKOŁY
mgr inż. Monika Blim
poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Romualda Traugutta
w Koninie
ul. Kolejowa 2                     
62-510 Konin                                  
        
tel. 63 243 77 89  
     504 928 118
e-mail: sekretariat@sp6.konin.pl
Wróć do spisu treści