Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy i szanowni Nauczyciele!

Ten konkurs skierowany jest właśnie do Was - dzieci, młodzieży oraz nauczycieli naszej szkoły. Polega on na stworzeniu krótkiego wierszyka lub rymowanki pod hasłem ,,POETYCKI DZIEŃ KOBIET”.

Termin nadesłania prac upływa 5 marca o godzinie 20:00.

Prosimy o przesłanie prac na mail opiekunów samorządu uczniowskiego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poetycki Dzień Kobiet

Koncert on-line SZÓSTKA RAZEM

5 luty 2021 godz.17:00

Samorząd Uczniowski gorąco zaprasza:

- Uczniów

- Rodziców

- Nauczycieli

- Pracowników szkoły

Pierwszy w historii naszej szkoły koncert on-line SZÓSTKA RAZEM.

Chcesz zaśpiewać, zagrać a może w rytm muzyki także zatańczyć albo obejrzeć -ALE NAJPIERW ZGŁOŚ SIĘ.

Koncert organizujemy dzięki kreatywności Samorządu Uczniowskiego-Iga Pilarska już czeka na zgłoszenia macie czas do 22.01.2021.

Czekamy na zgłoszenia od WYKONAWCÓW oraz WIDOWNI.

Zapraszamy

Samorząd Uczniowski oraz Wolontariusze zapraszają gorąco uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły do wzięcia udziału w akcji "Razem na Święta" to akcja MEN, w której zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy innym.Czas świąteczny to trudny czas dla osób starszych i samotnych. Dlatego już dziś wykonaj kartkę z życzeniami świątecznymi ( bądź kreatywny) i zanieś ja do magicznego pudełka na świetlicy.Czekamy na kartki do 18 grudnia. Nasi wolontariusze zawiozą kartki do Domu Opieki Społecznej w Koninie.Pamiętajcie dobro powraca:) dziękujemy za Waszą życzliwość i wsparcie.

WYŚLIJ KARTKĘ DO SENIORA

Samorząd Uczniowski, Koło Caritas oraz Wolontariusze zapraszaja wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wzięcia udziału w akcji "Razem na Święta". W tym roku pomagamy naszym największym przyjaciołom- zwierzakom. W dniach 10.12 - 18.12 można przynosić dary(karma,koce,zabawki,legowiska,misiaki) do dyżurki szkolnej, które zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt. NAWET PANDEMIA PRZESZKODY NIE STANOWI GDY TRZEBA POMÓC ZWIERZAKOWI !!!!! Dziękujemy za Wasze wielkie serca.

Zapraszamy do akcji

Skład Samorządu Uczniowskiego w Roku Szkolnym 2020/2021

Przewodnicząca SU: Iga Pilarska

Zastępca : Hanna Michalak

Wolontariusze: Michał Ryszewski, Maria Janicka, Julia Hanke, Maciej Bryl, Laura Skrzyp, Julia Kolczyńska.

Opiekunowie SU:

Ewa Strużyńska, Justyna Mikołajczyk

Działania zrealizowane w pierwszym półroczu 2020/2021

Samorząd Uczniowski w pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021  zorganizował:

- „Dzień Chłopaka”, „Światowy Dzień Uśmiechu”,   „Dzień Nauczyciela”

- przygotował wystawę upamiętniającą zeszłoroczne obchody 60-lecia  powstania szkoły.

- konkurs –  "I Ty wymyśl hasło do panującej sytuacji  Covid -19"

- aktywnie włączył się  w akcję  MEN „Razem na Święta” w tym:  zbiórka darów do schroniska  oraz  „I Ty wyślij kartkę do seniora”.

- zadbał o udekorowanie  korytarzy szkolnych w bożonarodzeniowe  i zimowe ozdoby.

Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski   Samorząd Uczniowski  Samorząd Uczniowski