W piątek po wejściu do klasy czekała na nas przemiła niespodzianka! Na naszych ławeczkach leżały czekoladowe lizaki z wróżbą walentynkową. W tym dniu ubraliśmy się na czerwono i na ostatniej godzinie udaliśmy się do małej sali gimnastycznej. Tam czekał na nas słodki bufet w morzu balonów i śliczna dekoracja. Wszystko przygotowali dla nas rodzice: p. Sylwia Michałowska, p. Agata Iciaszek-Szymczak i p. Aleksandra Grześkowiak. Nasza Pani przeprowadziła konkurs na najbardziej pomysłowy, czerwony strój - wygrali Róża, Karina i Antoś. Później odbyły się wybory klasowych Walentynki i Walentego - najwięcej głosów zdobyli Lenka i Szymon. Gratulujemy. Lenka przygotowała pocięte serca i kiedy odszukaliśmy swoje połówki, ruszyliśmy do tańca. Zabawa była przednia!!! Zobaczcie sami...

 

2  2  2  2  2  2