Szanowni Rodzice i Uczniowie, z dniem 9 listopada 2020 r. klasy I-VIII będą odbywały lekcje w trybie zdalnym.Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Dyrektora Szkoły i załącznikiem nr1.

Wszystkie sprawy prosimy załatwiać za pośrednictwem edziennika lub platformy edukacyjnej Teams. Jeśli sprawa wymaga osobistego przyjścia prosimy umawiać spotkania telefonicznie przez sekretariat szkoły. Zachęcamy do przeglądania strony internetowej szkoły, Facebooka i edziennika, aby być na bieżąco z ważnymi informacjami.

Plan pracy biblioteki >>> i pedagoga szkolnego pozostaje bez zmian >>> .

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych świetlica szkolna czynna jest codziennie od 7:00 do 16:30.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych szkoła nie organizuje obiadów. W sprawie zwrotów za zapłacone obiady prosimy kontaktować się z intendentem szkoły; tel. 63 243 77 89 w. 104

Zajęcia logopedyczne prowadzone przez Panią Marię Ciesielską  i zajęcia korekcyjno-kompensacyjne prowadzone przez Panią Katarzynę Polowczyk organizuje się w szkole wg dotychczasowych planów. W razie potrzeby prosimy kontaktować się z nauczycielami prowadzącymi.

Życzymy zdrowia i udanych logowań:)

Dyrekcja i Nauczyciele

Zarządzenie Dyrektora Szkoły >>>

Załącznik nr 1 >>>